משלוחים לכל הארץ  
אודותינו    |   תרומה לקהילה   |     לקוחות ממליצים 


חיפוש :

ביצוע הזמנה? משלוח? עלויות? איך זה עובד...

19/7/2017

1.      נתחיל בקבלת פרטים והצעת מחיר- בין אם פניתם אלינו דרך האינטרנט או שיצרת קשר טלפוני לגביי מזכרות לאירוע שאתם צפויים לחגוג, במעמד שיחת הטלפון תקבלו מאיתנו את הכל ההסברים והפרטים כמו: גודל המוצר, שימוש שלו, צורה, צבע, מחיר, זמני אספקה של המתנות לאורחים, צורת משלוח וכו...

2.      סגירת ההזמנה – ברגע שתקבלו החלטה שאתם מעוניינים לרכוש את המזכרות לאירוע שלכם אצלינו, נעשה סיכום הזמנה מסודר שיישלח אליכם במיל לאישורכם. בסיכום זה יופיע כל הפרטים שקבענו בעל פה כמו סוג המתנה, כמות המתנות לאורחים, מועד הוצאת המשלוח ומתי צפוי להגיע, כתובת, מה המלל שרושמים על גביי המדבקה וכד'.. מייל זה נועד למנוע חלילה טעויות תקלות ואי הבנות – כשהכל רשום נמענים מכל אלו. אתם תוכלי לעבור על המייל עם כל הפרטים שסיכמנו לאשר או לעדכן על תיקון שינוי או תוספת. כחלק מסגירת ההזמנה אנו מבקשים את מלוא הסדרת התשלום. ניתן לשלם באשראי, העברה בנקאית או הפקדת מזומן, לבחירתכם ונוחיותכם.

3.      שליחת ההזמנה אליכם- כפי שקבענו בינינו ומופיע בסיכום ההזמנה, ההזמנה תישלח אליכם במועד שנקבע או מעט קודם לכן לכתובת שסיכמנו. חשוב לנו לומר כי בכל נקודת זמן יש לנו מספר משלוח ומעקב צמוד על החבילה כך שהמתנות לאורחים בידיים בטוחות ואתם יכולים להיות רגועים: אנחנו עובדים עם חברת שליחויות מצויינת ומשגיחים שכל החבילות מגיעות ליעדן.

4.      החבילה הגיעה- זה השלב האחרון והכייפי ביותר: השלב שבו החבילה "נוחתת" אצלכם בסלון ואתם פותחים ומתפעלים מהמזכרות לאירוע שלכם, רגועים ושמחים. בשלב הזה לקוחות רבים מתקשרים להודות ואנחנו תמיד שמחים לקבל פירגון בצורת לייק בעמוד העיסקי בפייסבוק בשם נגיעה באבן ובעיקר שמחים לקחת חלק באירוע שלכם ולתת לכם שירות מצויין.

טואול - בניית אתרים באינטרנט