רעיונות לשבת חתן בר מצווה

משפחות רבות בישראל חוגגת באופן ייחודי את שבת החתן לבנם בן ה-13. שאר המשפחות חוגגות רק באולם אירועים באמצע השבוע או בנסיעה של כל בני המשפחה לחו”ל. שבתות החתן תופסות תאוצה בשנים האחרונות כחלק מתהליכים שעוברים קהילות בישראל וכחלק מטרנד חברתי- מסורתי שהולך ומתגבר.

אחד הסממנים של האירוע, מעבר לעלייה לתורה והביקור בבית הכנסת, הוא מתן מזכרת סמלית וייחודית לאורחים, הן למשפחה והן לחברים, משהו שיסמל ויזכיר לאנשים את האירוע, כמו גם יעביר מסר של יהדות, קודש ומסורת מבלי שירגיש “דתי מידי”.

המאמר הקרוב יציע מספר רעיונות לשבת חתן בר מצווה, לאותם מתנות ומזכרות שניתן לתת לקהל האורחים:

מגוון רעיונות למתנות

ראשית כדאי לזכור שקהל האורחים מורכב משתי קבוצות עיקריות, נשים וגברים. מומלץ לקיים חשיבה האם מייצרים מתנה זהה לכולם או מחלקים ל-2 קהלי היעד. למשל חלוקת פמוטים או מראות איפור לכלל האורחים יכול לפספס את קהל היעד של הגברים…הניסיון העשיר שנצבר בחברת נגיעה באבן  בכל הנוגע לבר מצוות הוא שמומלץ לייצר 2 מתנות שונות: אחת לנשים ואחת לגברים.

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון מוצרים ייחודיים ומושקעים, הנעשים בעבודת יד, ויכולים להתאים לאורחי שבת חתן ובר מצווה, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • פמוטים לשבת– פמוטים מעוצבים וקלי משקל לשבת, עם הקדשה אישית כדוגמת תאריך ושם בעל המצווה. ניתן לקיים בעזרתם בשבת חתן טקס הדלקת נרות ייחודי ומרגש. הפמוטים מוצעים בעיצובים שונים כמו רימון, פרח, מלבן או ענן והם מעולים כפמוטים לשבת מחוץ לבית.
  • ספר תהילים– ספר תהילים קטן בצבע כסף או זהב, מוענק בתוך שקית מעוצבת עם חרוזי פנינה וחמסה זעירה ויפה. המתנה מתאימה גם לקהל חילוני, ובוודאי לדתי, והיא נחשבת כסגולה לברכה והגנה שניתן להחזיק בארנק, בתיק או לתלות ברכב.
  • חמסות– במספר גדלים וצבעים, בעלת ערך מוסף לאורחי האירוע. החמסה יכולה להיות עם חריטה אישית, ברכת הבית, ברכה לבריאות, אהבה ועוד.
  • קיימים מגוון רעיונות נוספים- לרבות יציקות אבן בעבודת יד של לב או רימון, פרח סבון ריחני, מחזיק מפתחות ברכת הדרך, דיסקיות עם הטבעה של פסוקים מהתנ”ך ועוד.

הזמנת מתנות לשבת חתן בר מצווה

להזמנת מתנות לשבת חתן בר מצווה, , צרו קשר עם שימי, חברת נגיעה באבן בטלפון 058-7016889. אנו נשמח לסייע לכם ולמצוא עבור האורחים שלכם את המזכרת המתאימה ביותר.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: