משלוחים לכל הארץ  
אודותינו    |   תרומה לקהילה   |     לקוחות ממליצים 

   
       058-7016889      


חיפוש :

ביצוע הזמנה? משלוח? עלויות? איך זה עובד...


החלטנו לעשות לכם חיים קלים ולהסביר באופן קצר פשוט וקולע את כל השלבים מרגע קבלת הטלפון שלכם כמתעניינים במתנות לאורחים שלנו ועד קבלת המוצר אליכם ושביעות רצונכם המלאה:

1.     פרטים והצעת מחיר- בין אם פניתם אלינו דרך האינטרנט או שיצרת קשר טלפוני לגביי מזכרות לאירוע שאתם צפויים לחגוג, במעמד שיחת הטלפון תקבלו מאיתנו את כל ההסברים והפרטים כמו: גודל המוצר, צורה, צבע, מחיר, זמני אספקה ואופן  המשלוח של המתנות לאורחים. כמו כן אפשר לשדרג כל הזמנה ע"י הזמנת גלופה לחריטת השם במוצר או מדבקות עם הקדשה/ ברכה ומיתוג השמות שלכם ותאריך האירוע. למעוניינים, אפשר גם לקבל תמונות לווטסאפ. אנחנו כאן לכל שאלה, זמינים לעזור.

2.      סגירת ההזמנה – ברגע שתקבלו החלטה שאתם מעוניינים לרכוש את המזכרות לאירוע שלכם אצלינו, נעשה סיכום הזמנה מסודר שיישלח אליכם במייל לאישורכם. בסיכום זה יופיעו כל הפרטים שקבענו כמו סוג המתנה, כמות המתנות לאורחים, מועד הוצאת המשלוח, מתי צפוי להגיע, כתובת, המלל שרושמים על גביי המדבקה ועוד.. מייל זה נועד למנוע חלילה טעויות ואי הבנות – כשהכל רשום נמענים מכל אלו. אתם תוכלי לעבור על המייל עם כל הפרטים שסיכמנו לאשר את המייל או לעדכן אותנו לגביי תיקון שינוי או תוספת. כחלק מסגירת ההזמנה אנו מבקשים את מלוא הסדרת התשלום במועד ביצוע ההזמנה. ניתן לשלם באשראי, העברה בנקאית או הפקדת מזומן, לבחירתכם ונוחיותכם.

3.      שליחת ההזמנה אליכם- כפי שקבענו בינינו ומופיע בסיכום ההזמנה, ההזמנה תישלח אליכם במועד שנקבע או מעט קודם לכן לכתובת שסיכמנו. חשוב לנו לומר כי בכל נקודת זמן יש לנו מספר משלוח ומעקב צמוד על החבילה כך שהמתנות לאורחים בידיים בטוחות ואתם יכולים להיות רגועים: אנחנו עובדים עם חברת שליחויות מצוינת ועוקבים שכל החבילות מגיעות ליעדן בזמן המובטח.

4.    החבילה הגיעה- זה השלב האחרון והכייפי ביותר: השלב שבו החבילה "נוחתת" אצלכם בסלון ואתם פותחים ומתפעלים מהמזכרות לאירוע שלכם, רגועים ושמחים. בשלב הזה לקוחות רבים מתקשרים להודות ואנחנו תמיד שמחים לקבל פירגון בצורת לייק בעמוד העיסקי בפייסבוק בשם נגיעה באבן ובעיקר שמחים לקחת חלק באירוע שלכם ולתת לכם שירות מצויין.


טואול - בניית אתרים באינטרנט