סוכריות ספר תורה לבר מצווה

ספר תורה מסוכריות סודה (פרווה)
מוצר זה בנוי משני רולים של סוכריות סודה צבעוניות
העטופים יחד עם מיתוג ובו שם החוגגים ותאריך האירוע.
הסוכריות הינן פרווה, כשרות וטריות.
שימו לב: למוצר זה יש מינימום קניה של 100 יח 
מחיר- 3.50 ליח

משלוח: משלוחים לכל הארץ
מוזמנים ליצור קשר לפרטים והסבר טלפוני

מק"ט : ס1 מחיר: ₪3.50

ספר תורה מסוכריות סודה (פרווה) נוהגים לרכוש עבור מזכרות לאורחים במגוון אירועים שבהם מתחשק לפנק בדבר מתיקה כשר שיכול להשתלב גם עם ארוחה בשרית כמו למשל באירוע שבת חתן לבר מצווה או שבת חתן לחתן לפני נישואיו ולכן מקפידים על סוכריות ספר תורה שהן פרווה כדי לאפשר שילוב המתנות באירוע בשרי.
יתרון נוסף הוא שסוכריות סודה אינן מבין הסוכריות הקשות במיוחד והם נעימות ונוחות ללעיסה הן לילדים והן למבוגרים. ועדיין, טיפ קטן מאיתנו: תמיד נמליץ בעת חלוקת הסוכריות כמזכרות לאורחים ובמקרה של ילדים קטנים, הקפידו לתת אותן להורים שישגיחו היטב על ילדיהם בעת ההנאה מאכילתם.

מידע חיוני נוסף בנוגע למוצר סוכריות ספר תורה:

הסוכריות שאנו שמים בספר תורה כאמור הינן סוכריות סודה פרווה, הן בהשגחת בד”צ מנצ’סטר וקיבלו את אישור הרבנות הראשית לישראל. עוד מעניין לדעת מבחינה בריאותית שסוכריות ספר תורה לא מכילות צבעי מאכל מלאכותיים כך שגם מהבחינה הזו מדובר במוצר איכותי.

אז מתי מתאים במיוחד לתת את המזכרת הללו?

סוכריות ספר תורה לבר מצווה היא אחת המתנות הפופולריות ואהובות להעיק ביום מיוחד זה. רבים אוהבים לעניק סוכריות ספר תודה לבר מצווה או ביום שבו מציינים את החגיגה באולם אירועים, או ביום שבו חוגגים עליה לתורה בבית הכנסת או בירושלים ואז יוצא שהענקת סוכריות ספר תורה לבר מצווה מתאימות במיוחד למעמד המכובד הנחגג במקומות הקדושים הללו.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

לפרטים נוספים על

סוכריות ספר תורה לבר מצווה

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: