משלוחים לכל הארץ  
אודותינו    |   תרומה לקהילה   |     לקוחות ממליצים 

   
       058-7016889      


חיפוש :

אירוע של "פעם בחיים"


מי מאיתנו לא רוצה שיהיה לו אירוע מיוחד מרגש נוצץ ומפתיע?! כזה שלאף אחד לא היה אירוע כמותו?! תעשיית האירועים עומלת בדיוק כדי לספק לכם את החלום הוורוד הזה – ולעזור לכם ל"הרים" אירוע מושלם כמו שתמיד חלמתם. 
כמה קל כשהיום ניתן להשיג בקלות יחסית מגוון של אפשרויות מיוחדות ומדליקות שיקפיצו לכם את האירוע.

גם אנחנו, בנגיעה באבן, לוקחים חלק בהפקת החלום הנוצץ הזה שלכם – לעזור לכם להגשים אירוע מיוחד ... ע"י שילוב מהמזכרות לאירועים שלנו, מתנה כזו שמשאירה טעם טוב והולכת עם האורחים שלכם הביתה גם בתום החגיגה. הייחוד של המתנות שלנו הוא שבשונה מיתר הדברים שהאורח חווה במהלך האירוע עצמו- האוכל הטעים, המוזיקה, ההנאה שאמנם נשארים לו כזיכרון נעים וחוויה כיפית, אבל רק דבר אחד נחמד ומוחשי נשאר לו בסוף היום שמלווה אותו כמזכרת להרבה שנים מהאירוע שלכם, ואלו הן המתנות לאורחים שבחרתם לרכוש עבורם.

אנחנו ממליצים בכל מקרה וכמו שרבים מהלקוחות שלנו אכן בוחרים לעשות, בין אם מדובר במגנט חמוד, חמסה יפיפייה או כל מזכרת אחרת: הוסיף מדבקה קטנה וחמודה שניתן לרשום בה תודה וגם את השמות שלכם ותאריך האירוע. המדבקה הזו הופכת את המתנה ליותר אישית ובעלך ערך של הוקרת תודה. כי האורחים האלה כיבדו אתכם ובאו לשמוח בשמחתכם ועל כך תמיד נחמד לומר תודה.

חשוב לזכור ולשים לב לעלויות ולנהוג בשיקול דעת בבחירת המתנות לאורחים על מנת שלא תחרגו מהתקציב שיש לכם עבור ה"אקסטרות" הללו שנועדו לפנק ולהפתיע. ניתן למצוא מגוון אדיר של מזכרות בעלות על עד 5 ₪ ליחידה כך שגם את אתם זקוקים ל- 100 מזכרות הן יעלו לכם סה"כ לא יותר מ-500 ₪, סכום סביר בהחלט להשקיע!

דבר אחרון חביב שחשוב לזכור, לקחת בפרופורציה גם את ה"חלום" לאירוע מושלם... כי למרות ואחריי הכל, האירוע (החשוב אמנם...) הוא ערב אחד קטן ברצף של חיים שלמים אשר בעיקר בהם אנחנו רוצים להשקיע ובעיקר אותם להפוך למתוקים וטובים (ולא רק ערב אחד מהם). אז נאחל לכם אירוע מדהים וחיים מדהימים עוד יותר. צוות נגיעה באבן.

טואול - בניית אתרים באינטרנט