משלוחים לכל הארץ  
אודותינו    |   תרומה לקהילה   |     לקוחות ממליצים 

   
       058-7016889      


חיפוש :

משפרים, משתנים ומתקדמים למענכם

באפריל 2019 גם אנחנו, בנגיעה באבן חגגנו אירוע בר מצווה: 13 שנה של פעילות ועבודת ייצור מתנות לאורחים ומזכרות לאירועים. למעשה אנחנו יכולים לומר בגאווה כי לקחנו חלק במגוון אדיר של אירועים: החל  מאירועים פרטיים כמו חתונות בר מצווה ועד לאירועים עיסקיים כמו כנסים, תערוכות, השקות, מסעות יחסיי ציבור ומה לא.. ודבר אחד גורף אנחנו יכולים לומר בכל השנים האלה: אתם, הלקוחות לא מפסיקים לאתגר אותנו וגורמים לנו לעלות את הרף הבא בדרך אל היצירתיות.

כעסק שקיים מזה כ: 13 שנים מצאנו את עצמינו מייצרים מהחומר שפיתחנו, יציקות באבן, מוצרים כמו לבבות גדולים עם ברכות מיוחדות לפי עיצוב מותאם לעמותת "לב זהב" ועד מוצרים מותאמים  לבית חולים רמב"ם ולמעשה בשנים האחרונות רופאים מכל העולם שמגיעים לכנסים רמב"ם, זוכים לקבל את המתנות שלנו. לקוחה אחרת שפתחה חנות בגדי מעצבים ביקשה מהמוצרים שלנו בצורת שמלה- מוצר שיצא מפתיע ומיוחד מאוד וזכינו גם לעבוד עם לקוחה שהיא מותג ארצי בתחומה שמזמינה מידי שנה אלפיי מתנות מיוחדות ללקוחות שלה, לפי התאמה אישית לקונספט של החנות שלה. עבודות כאלה מצריכות תכנון, עיצוב ושיתוף פעולה בנינו וביניכם, הלקוחות ועד ליצירת מזכרת חדשה מותאמת וייחודית לבקשתכם.

אז מה בעצם רצינו לומר כאן? (מעבר לקצת יחסיי ציבור...) זה שאנחנו גמישים ופתוחים לרעיונות. מכיוון שאנחנו מייצרים את התבניות בעצמינו למעשה אין לנו שום מגבלה ואנחנו יכולים "לעוף" עם הדימיון שלכם, ולזרום איתכם למחוזות חדשים .. ושוב נזכיר שאחד היתרונות של המזכרות מיציקות באבן שאנחנו מייצרים, שהן נשארות להרבה מאוד שנים כפריט עיצובי שניתן לתלות על הקיר ולקשט עימו את הבית.. כך שההשקעה שלכם נשארת לשנים רבות. לסיכום, אנחנו כאן למקרה שתרצו לפתח ולעצב מוצר ייחודי, פתוחים לשתף פעולה ולעוף עם הדימיון שלכם.


טואול - בניית אתרים באינטרנט