משלוחים לכל הארץ  
אודותינו    |   תרומה לקהילה   |     לקוחות ממליצים 

   
       058-7016889      


חיפוש :

מזכרות לאירועים בעבודת יד מיציקות באבן- איך אנחנו עושים את זה?


לפעמים אנחנו מגלים אצל לקוחות סקרנות מיוחדת להבין קצת יותר על המזכרות לאירועים שלנו: מי מייצר, היכן, ממה המזכרות מיוצרות ועוד קצת על תהליכי הייצור. ואנחנו תמיד שמחים לשתף ולהסביר ונספר גם לכם כאן: חלק גדול מהמתנות לאורחים שאנחנו מוכרים כאן באתר הם בייצור עצמי שלנו. החומר עצמו הוא פיתוח שלנו ש"נולד" כבר לפני 15 שנה ועימו נולד העסק – "נגיעה באבן". כדי להמחיש בקלות, אנחנו תמיד מסבירים שהמתנות עשויות מיציקות באבן - חומר שהוא דומה מאוד לקרמיקה.

החומר עובר מספר שלבים: יציקה, שיוף, צבע ולכה וכמובן שבין השלבים הללו נדרשים תהליכים של המתנה ו"ייבוש" – זה גם מסביר לאנשים שלפעמים מבקשים מתנות מהיום למחר... שגם אם אנחנו רוצים זה לוקח לפחות 3 ימים לייצר לכם.... וכן- יש לנו את היכולת לייצר את המזכרות במהירות גדולה מאוד מכיוון שעם השנים פיתחנו שיטות יעילות ומהירות על אף במדובר בעבוד יד. כך שאם האירוע שלכם קרוב, עניין הזמנים לא צריך להדאיג אתכם כלל. אנחנו כבר כל כך מתורגלים ב"הקפצות" ויודעים לייצר הזמנות לכמות גדולה של מתנות לאורחים לאירוע שמתקיים גם בעוד 4 ימים. יחד עם זאת תמיד נעודד לקוחות שלא להמתין ל"רגע האחרון" אלא להקדים הזמנה ולקבל אותה אליכם במרווח נוח עבורכם ועבורינו. בכל אחד משלביי הייצור פיתחנו בעצמינו גם את התבניות, הצורות והעיצובים. עם השנים ועם המפגש בלקוחות יצירתיים שמאתגרים אותנו "נולדים" עוד רעיונות ופיתוח מגוון המוצרים מתרחב וכך גם ההיצע של המזכרות לאירועים שאנחנו מציעים.

דבר אחד נוסף חשוב- אנחנו מחזיקים מעט מאוד מלאי הסיבה לכך היא שכמעט כל לקוח מבקש מאיתנו משהו מיוחד לגביי ההזמנה שלו- אחד מבקש צבע בהיר יותר ואחר כהה יותר. יש המבקשים ממש לחרוט את השם של החוגגים את האירוע על גביי המוצר ויש עוד בקשות שונות לעיצוב המתנות ולכן אנחנו מעדיפים לייצר כל הזמנה אישית ובמיוחד עבורכם ובהתאמה למה שאתה אוהבים.

וחשוב לדבר גם על האיכות: אנחנו עובדים תמיד במצפוניות ומוסר גבוהים מאד- כל המתנות לאורחים שאנחנו מייצרים תמיד יהיו איכותיים מאוד. יחד עם זאת אנחנו תמיד מציינים בפני הלקוחות שמדובר בעבודת יד ולא מוצר מיוצר במכונה. בעינינו, זה חלק משמעותי מהיופי של המוצר הסופי וחלק משמעותי מכך שלקוחות בוחרים כבר 13 שנה ברציפות במתנות לאורחים שלנו עבור האירוע שלהם.

טואול - בניית אתרים באינטרנט