משלוחים לכל הארץ  
אודותינו    |   תרומה לקהילה   |     לקוחות ממליצים 

   
       058-7016889      


חיפוש :

ספר תהילים קטן מתנה - הפתרון המושלם לכל אירוע

אנחנו בנגיעה באבן לא רק מייצרים ומשווקים מזכרות לאירועים מתנות לאורחים אלא הרבה פעמים מוצאים את עצמנו מייעצים ללקוחות, מקשיבים ועוזרים לבחור את המתנה המתאימה לסוג האירוע שאותו הלקוחות צפויים לחגוג. אנחנו מוצאים את עצמינו לא פעם מציעים ללקוחות מגוון רב של אפשרויות ולבסוף.. על אף המגוון הרחב - חלק מהלקוחות בוחרים במזכרת כביכול הכי צפויה: ספר תהילים קטן מתנה. חשוב לומר שכיום בשונה מהעבר הספרים המוצעים בשוק מגיעים במגוון רחב הרבה יותר של צבעים: ניתן למצוא ספר תהילים קטן מתנה בצבע כסף, צבע זהב, צבע ורוד שיכול להיות שי לאורחים לבת מצווה או צבע תכלת שיכול להיות יופי של מזכרות לבר מצווה לאורחים ויש גם ספר תהילים קטן בצבע לבן שמזמינים לא פעם כמתנות לאורחים בחתונה.  
בסופו של דבר אין מה לומר, ספר תהילים קטן מתנה הוא מזכרת עם יתרונות רבים הוא קטן, קל ונוח לנשיאה. ניתן לשים אותו בכל תיק או ארנק, יש שאוהבים לשאת עימם כל הזמן ספר תהילים בכל מקום ובכל רגע. אנו מציעים ספרים במחיר מוזל במיוחד וכמו בכל יתר המזכרות אנו מקפידים על מחיר סיטונאי גם כאשר מדובר בלקוחות פרטיים. עוד חשוב לומר כי הספרים איכותיים ומודפסים בהתאמה מדויקת למקורות. מידע זה חשוב להרבה לקוחות שלנו המבררים על טיב הספר שהם רוכשים מאתנו במיוחד במקרה כמו של ספר זה שערכו לא יסולא מפז.

על פי רוב מגיע הספר בתוך שקית אורגנזה אשר בחלקה החיצוני יש חמסה קטנה ושני חרוזי פנינה משתלשלים ממנה כקישוט. לשקית האורגנזה יש 3 יתרונות דבר ראשון היא מעשירה את המראה של ספר התהילים, יתרון שני: השקית מגינה ושומרת על הספר שלא יתבלה ויזוק כאשר הוא מונח בתיק למשל ויתרון שלישי ואחרון שקית האורגנזה מאפשרת לנו להעשיר את אותן מזכרות לאירועים ספר תהלים קטן כאשר ניתן בעצם להוסיף לתוך השקית וליד הספרון ממתק טעים וצבעוני, קלף עם ברכה או מזכרת נוסף במידה ואנחנו מעוניינים בכך

טואול - בניית אתרים באינטרנט