אבני אנרגיה

 

מתנות לאורחים – אבני אנרגיה

הקריסטלים (אבני האנרגיה) מגיעים באחת משתי הצורות:

אבן בצורה של חלוק נחל ארוזה בשקית אורגנזה עם נייר קלף והסבר על תכונויות של הקריסטל או 

אבן עם מחזיק מפתחות (המתנה לאורחים ארוזה בשקית אורגנזה עם נייר קלף והסבר על תכונויות של הקריסטל )

מתנה זו מתאימה כ: מתנות לאורחים, מזכרות לאירועים, מזכרות לבר מצווה, שי לחתונה

  

אבן האהבה – אבן רוז קוורץ

(מתנות לאורחים)

אבן השפע – אבן סיטרין

(מתנות לאורחים)

אבן הבריאות – אבן אמטיסט

(מתנות לאורחים)

              

מהו גודל וצורת האבנים ??

אבני האנרגיה מגיעות בצורה של חלוקי נחל והן מצוייות בגדלים שונים ואינן זהות בגודלן אחת לשנייה.

האבנים נעות בקוטר של מטבע של שני שקלים עד מטבע של 10 אג’ בערך.

מה עושים עם אבני האנרגיה?

האבנים נועדו להחזיק אותם קרוב אלינו- למשל: במגירה בחדר שינה, על השולחן במשרד או בחדר העבודה ואנשים רבים מחזיקים אותם צמוד אליהם בתיק או בארנק. מטרת האבנים היא שימשכו את האנרגיה השלילית אליהן (במקום אלינו) ויעניקו לנו אנרגיה חיובית ומחזקת.

אילו אבנים כדאי לקנות כמתנה לאורחים?

אנו עובדים עם מגוון של אבני אנרגיה, קריסטלים ואבני חן והפופולריות ביותר לרכישה כמתנות לאורחים הן: אבן הבריאות, אבן האהבה ואבן השפע. רוב הלקוחות שלנו מערבבים ורוכשים מכל הסוגים ביחד כך שיוצא שכל אורח “מגריל” את האבן המתאימה לו ביותר- אבן אהבה, אבן בריאות או אבן שפע.              

כיצד נראית המתנה לאורחים כשהיא עטופה??

האבנים מגיעות כשהן ארוזות בשקית אורגנזה בגוון שמנת בהיר ומצורף להן נייר קלף עם הסבר על תכונות האבן. (ראו למטה פירוט של הברכות המופיעות על גביי הקלפים). 

הקדשה שלכם לאורחי האירוע: בתחתית הקלף ניתן לרשום הקדשה קצרה או ברכה לאורחים. 

מחיר האבנים- מחיר מתנה זו הינו: 4.50 ש”ח ליח’.

שימו לב כי אבנים כאלו עולות בכל חנויות המיסטיקה למיניהן כ: 10-12 ש”ח ליח’ לאבן בלבד (ללא קלף עם שם, הסוג ותכונות האבן וללא שקית אורגנזה). בזכות העובדה שאנחנו רוכשים אבני אנרגיה בכמיות גדולה אתם נהנים ממחיר נמוך כך שלפחות חלק מהאורחים שלכם, המכירים את העלות של אבנים אלו, יעריכו אותן מאוד הם מבחינת עלות ההשקעה במתנה שלהם והן מבחינת הערך שלהם- כאבן אנרגיה מרפאת ומחזקת.

מחזיקי מפתחות עם אבני אנרגיה או עם קריסטלים:

נוסף לאבני כחלוקי נחל אנו מציעים קריסטלים, אבני חן ואבני אנרגיה כמחזיקי מפתחות. יתרונה של מתנה זו שהיא פרקטית – מי לא צריך מחזיק מפתחות? והיא גם תשמש את האורחים שלכם וגם תשרה עליהם אנרגיה טובה

צבעיהם של אבני קריסטל:

רוז קוורץ- אבן אהבה, גוון: שקוף – ורוד

אמטיסט- אבן הבריאות, גוון : שקוף – סגול

סיטרין-  אבן השפע, גוון: שקוף עם גווני חום צהוב ולבן    

התוכן המופיע על גבייהקלף המצורף לאבנים:      

רוז קוורץ- אבן אהבה

מגבירה אהבה עצמית וקבלה עצמית. פותחת מרכזי אנרגיה בגוף ומוציאה מתוכם כאב. לאהוב ולקבל חזרה מבלי לפחד מפגיעה.עוזרת למשוך אהבה לחיינו. טובה לניקוי טראומות, להורדת לחץ דם, לחיזוק הלב.

אמטיסט- אבן הבריאות

מעניקה שקט פנימי ושלווה, משחררת מטרדות ודאגות. עוזרת בתקופה של שינויים בחיים. מעודדת יצירתיות ודמיון. טובה לנדודי שינה, לשקט נפשי, לכאבי ראש. מוכרת כאבן הבריאות. 

סיטרין-  אבן השפע

אבן המסייעת למשוך שפע לחיינו במגוון רחב של תחומים: אושר אישי, רווחה כלכלית, קבלת אהבה, יחס טוב ועוד. מעניקה תחושה של ביטחון עצמי ואמון בהצלחה אישית וחומרית ומחזקת את כח הרצון 

אבן אגת כחולה- אבן האושר והעוצמה

בשקית אורגנזה עם קלף ותכונות האבן

ניתן לשלב גם עם ספר תהילים, בתוספת תשלום

האם האורחים יידעו להעריך כראוי את הקריסטלים?

בין אם האורחים שלכם מאמינים בכוחן של אבני קריסטל אלה ובין לא, הרעיון שמאחורי המתנה הוא שחשבתם עליהם ורציתם לברך אותם בבריאות, אהבה, שפע ואושר. מרבית האורחים שלכם שמעו ויודעים על קיומן של אבנים אלה, שמייחסים להם כוחות ריפוי ואנרגיות חיוביות. למי מבין האורחים שלכם שלא מכירים את האבנים היטב- מצורף נייר קלף ובו רשומות מגוון ההשפעות והברכות של האבן ומה היא משרה על האדם שמחזיק בה. כך שהאורחים ייקראו על גביי הקלף את הברכות שאתם רוצים לברכם ואם זו אבן האהבה, אבן הבריאות או אבן השפע- האורחים שלכם יישמחו שהענקתם להם אותן. ובין אם הם “מאמינים אדוקים” בקריסטלים או רק חושבים שזה גימיק נחמד, הם יעריכו וישמחו על מתנה זו.

מהם הקריסטלים ואבני האנרגיה?

הקריסטלים ואבני האנרגיה נחשבות לאבנים שהייחודיות שלהן היא בכך שמיוחסות להן סגולות מרפאות.

כשהאדם אוחז באבנים הן למעשה “מושכות” אליהן את האנרגיות השליליות ומותירות מקום לאנרגיה בריאה וחיובית. 

בשנים האחרונות הפכו הקריסטלים, אבני חן ואבני אנרגיה ליותר ויותר פופולריות ואנשים רבים נוהגים להשתמש בהן.

מהו השימוש שעושים בקריסטלים, באבני חן ובאבני אנרגיה?

נהוג לשים את הקריסטלים כמו אבן סיטרין אבן השפע בארנק למשיכת שפע או בבתי עסק סמוך לקופה.

בנוסף נהוג להסתובב עם הקריסטלים צמוד למשל בתיק, במגירה או בכל מקום שבו האדם נמצא.

כאמור המגע עם הקריסטל או האבן הוא שמיטיב עם ההרגשה. 

ועוד קצת מידע כללי על הקריסטלים, אבני חן, אבני האנרגיה והמינרלים:

מהיכן הן מגיעות?

אבני חן הינן אבנים מיוחדות הנמצאות במעמקי האדמה, בסלעים וכן בנהרות ונחלים אשר עוברות ליטוש על מנת להסיר את קליפתן ולחשוף את צורתן המבריקה שאנו מכירים. מרבית האבנים והקריסטלים מגיעים מברזיל, דרום אפריקה, מקסיקו וטיבט. האבנים שאנו מוכרים אצלנו מגיעות מברזיל מאחד הספקים הגדולים המייבאים אבנים לישראל.

אבני החן הינן אבנים בעלות ערך רב ובשנים האחרונות השימוש בהן נהפך לנפוץ יותר משום שבני האדם מייחסים להן תכונות וסגולות מיוחדות. מסיבה זו, בנוסף ליופיין, משלבים את האבנים גם במגוון רב של תכשיטים.

בנוסף- וכיון שמאמינים שהאבן “מושכת” אליה את האנרגיה הרעה הנמצאת בקרב האדם האוחז בה מאמינים גם שיש לבצע טיהור לאבן אחת לתקופה על ידי שטיפה במי מלח או הנחה בחלון לאור הירח. 

ניתן לראות ולשמוע על שימוש בקריסטלים מתקופות קדומות ביותר – כבר מסיפורי התנ”ך כולנו מכירים את אבני החושן שהיו מקבץ של קריסטלים שמטרתם לחזק את האנרגיות החיוביות שיוכל לברך הכהן את כל בני עם ישראל. כמו כן הצלבנים בימי הביניים מצאו קברים קדומים בהם קברו את המתים לעתים גם אבנים יקרות. את האבנים האלו הם לקחו לאירופה ויוחסו להם כוחות ריפוי ומאז ועד היום השימוש באבנים אלו תופס תנופה ונמצא בעלייה מתמדת.             

המלצה – לבדוק את הזמינות של אבני אנרגיה ולא להמתין עם ביצוע ההזמנה. בשונה מהחמסות, אותן אנו מייצרים ויש לנו היכולת להתמודד עם הזמנות קצרות מועד, את הקריסטלים אנו רוכשים אמנם בכמויות גדולות ולרוב יש לנו מלאי גדול זמין אבל ועדיין נמליץ לכם שלא להמתין סמוך מידי לאירוע ולבדוק שיש לנו את המוצר זמין.

רכישה בכמות- המחירים המופיעים באתר מותנים הזמנה של מעל 100 יח’ אך ניתן לרכוש גם בכמויות קטנות מזה. צרו עימנו קשר להצעת  מחיר לכמויות קטנות יותר. 

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: