מחזיקי מפתחות לאירועים

מחזיקי מפתחות לאירועים

מחזיקי מפתחות היו ויהיו מתנה מבוקשת באירועים, בייחוד אם הם מוצעים בעיצוב מושקע וייחודי כפי שחברת נגיעה באבן מספקת. אנו מציעים מבחר איכותי וייחודי עם ערך מוסף של מחזיקי מפתחות לאירועים במחיר משתלם ביותר, ממנו כל אחד יכול לאתר את הפריטים המתאימים לו ולכיסו.

מגוון מחזיקי מפתחות ייחודיים בעלי ערך מוסף

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון מחזיקי מפתחות כמתנות איכותיות וזולות לאירועים מכל סוג, לרבות בר ובת מצווה, בריתות, חתונות, חלאקה, מסיבת מקווה, הפרשת חלה, שבת חתן ועוד. המבחר כולל בין היתר:

בקבוקון תפילת הדרך– מחזיק מפתחות עם בקבוקון שבתוכו קלף מגולגל עם תפילת הדרך ועם אבנים כחולות למזל. כמו כן ניתן להוסיף למתנה מדבקה עם הקדשה אישית ושקית אורגנזה לאריזה.

דיסקית תפילת הדרך– מחזיק מפתחות ממתכת בצורת דסקית, עליו חרוטה תפילת הדרך על רקע תמונה של עיר דוד.  כמו כן ניתן להזמין שקית אורגנזה כאריזה חלקה או מהודרת.

בקבוקון פרח– מחזיק מפתחות עם בקבוקון מעוצב שבתוכו פרח ואבנים. כמו כן ניתן להוסיף למוצר מדבקה עם הקדשה אישית ושקית אורגנזה לאריזה.

אבני אנרגיה – יש המכנים אותם גם אבני קריסטל. אלו אבנים שמייחסים להן תכונות טובות מרפאות המותירות אנרגיה מעצימה וחיובית עבור האוחז בהן. יש בידינו מחזיקי מפתחות לאירועים במחיר אטרקטיבי במיוחד לעומת זה הנמכר בחנויות.

ומגוון גדול נוסף של מחזיקי מפתחות לאירועים הנמכרים בסיטונאות- לרבות מחזיקי מפתחות עם אבני חושן בצורת מלבן או חמסה, עם חמסה כחולה ועוד.

אז כמה זה בעצם עולה?

מחיר מחזיק נע בין 3.50 ₪ ליחידה ועד 5.50 ₪ ליחידה, תלוי בסוג המחזיק כמובן.

אנו מקפידים לציין ליד כל מוצר וכך גם ליד מחזיקי המפתחות את הגודל שלהם, פרטים נוספים חשובים לגביהם וגם את המחיר שלהם כדי שיהיה לכם, הלקוחות, קל לבחור את המזכרת המתאימה לכם ביותר גם במראה וגם לכיס.

שימו לב שכמו שבכל המוצרים גם כאן מחיר מחזיקי המפתחות מושפע גם על ידי הכמות שתרכשו. חשוב לנו לומר שכל המחירים באתר הינם מחירים סיטונאיים מכיוון שכל אדם שקונה מזכרות לאירוע בהכרח קונה כמות לא קטנה של מתנות… ועדיין, גם כאן יהיו הבדלים קטנים כאשר לקוח רוכש כמות גדולה יותר והדבר יבוא לידי ביטוי במחיר.

הזמנת מחזיק מפתחות לאירועים

להזמנת מחזיק מפתחות לאירועים במחיר משתלם, לעוד מידע ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נגיעה באבן בטלפון 058-7016889.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: