מחזיקי מפתחות לאירועים

מחזיקי מפתחות לאירועים

מחזיקי מפתחות היו ויהיו מתנה מבוקשת באירועים, בייחוד אם הם מוצעים בעיצוב מושקע וייחודי כפי שחברת נגיעה באבן מספקת. אנו מציעים מבחר איכותי וייחודי עם ערך מוסף של מחזיקי מפתחות לאירועים במחיר משתלם ביותר, ממנו כל אחד יכול לאתר את הפריטים המתאימים לו ולכיסו.

מגוון מחזיקי מפתחות ייחודיים בעלי ערך מוסף

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון מחזיקי מפתחות לאירועים כמתנות איכותיות וזולות לאירועים מכל סוג, לרבות מחזיקי מפתחות לבר מצווה, בריתות, חתונות, חלאקה, מסיבת מקווה, הפרשת חלה, שבת חתן ועוד. המבחר כולל בין היתר:

בקבוקון תפילת הדרך– מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך המקופלת בתוך בקבוקון כקלף מגולגל ועם אבנים כחולות למזל. כמו כן ניתן להוסיף למתנה מדבקה עם הקדשה אישית ושקית אורגנזה לאריזה.

דיסקית תפילת הדרך– מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך ממתכת בצורת דסקית, עליו חרוטה התפילה  על רקע תמונה של עיר דוד.  כמו כן ניתן להזמין כאריזה, שקית אורגנזה חלקה או מהודרת.

חמסה או לב עם הקדשה – ברשותינו גם מחזיקי מפתחות לאירועים שעשויים בעבודת יד מיציקות באבן אשר עליהם ניתן לחרוט הקדשה אישית או את שם החוגגים. כמו כן ניתן להוסיף למוצר מדבקה עם הקדשה אישית ושקית אורגנזה לאריזה.

אבני אנרגיה – יש המכנים אותם גם קריסטל אבני חן. אלו אבנים שמייחסים להן תכונות טובות מרפאות המותירות אנרגיה מעצימה וחיובית עבור האוחז בהן. יש בידינו מחזיקי מפתחות לאירועים במחיר אטרקטיבי במיוחד לעומת זה הנמכר בחנויות אשר מציעים מגוון של אבני אנרגיה קריסטלים ואבני חן.

ברשותינו מגוון גדול נוסף של מחזיקי מפתחות לאירועים הנמכרים בסיטונאות- לרבות מחזיקי מפתחות עם אבני חושן בצורת מלבן ועוד.

אז כמה זה בעצם עולה?

מחיר מחזיקי מפתחות לאירועים נע בין 3.50 ₪ ליחידה ועד 5.50 ₪ ליחידה, תלוי בסוג המחזיק כמובן.

אנו מקפידים לציין ליד כל מוצר וכך גם ליד מחזיקי המפתחות את הגודל שלהם, פרטים נוספים חשובים לגביהם וגם את המחיר שלהם כדי שיהיה לכם, הלקוחות, קל לבחור את המזכרת מאירוע המתאימה לכם ביותר גם במראה וגם לכיס.

שימו לב שכמו שבכל המוצרים גם כאן מחיר מחזיקי המפתחות מושפע גם על ידי הכמות שתרכשו. חשוב לנו לומר שכל המחירים באתר הינם מחירים סיטונאיים מכיוון שכל אדם שקונה מזכרות לאירוע בהכרח קונה כמות לא קטנה של מתנות… ועדיין, גם כאן יהיו הבדלים קטנים כאשר לקוח רוכש כמות גדולה יותר והדבר יבוא לידי ביטוי במחיר.

מחזיק מפתחות מזכרת – מדוע הם כה מבוקשים?

גם אנחנו שאלנו את עצמינו בשנים האחרונות מדוע מחזיקי מפתחות לאירועים הפכו לכזה להיט בעולם ההולך ומתפתח של מתנות לאורחים ומזכרות לאירועים?

התשובה טמונה בהרבה סיבות גם יחד: זה מרשרש, זה קל בכיס, זה צבעוני והם מגוונים כלומר מבחר מחזיקי המפתחות לאירועים שקיים היום, אשר ניתן לבחור מבין סוגיו הוא אדיר.

אנשים אוהבים לקבל וגם לתת מחזיקי מפתחות לאירועים גם משום שזו מתנה פרקטית- מי מאיתנו לא עושה שימוש יום יומי במוצר זה אשר אוסף לצרור אחד את כל המפתחות שלו?

אל המפתחות עצמם אנו אוהבים והתרגלנו לצרף אלמנט נוסף עיצובי צבעוני משמח מקפיץ וכאן נכנס לתמונה מחזיק מפתחות מזכרת אשר גם נותן מענה לחוגגים שרוצים להעניק מזכרת מאירוע משפחתי אותו הם חוגגים וגם מבקשים להעניק מתנה פרקטית שהאורח שקיבל אותה אכן יעשה בה שימוש. כאמור, מחזיקי מפתחות לאירועים הם בינגו ועונים על שני הצרכים הללו גם יחד!

ומה לגביי סוגיית מחיר מחזיקי מפתחות לאירועים?!

 גם כאן מדובר בפתרון מנצח מכיוון שיחסית למרבית המזכרות לאירועים המגוונות והרבות שניתן להשיג קיום, מחזיקי מפתחות לאירועים בעליי מחיר זול יחסית, ידידותי ושווה לכל נפש כלומר הם לא יכביד במיוחד על הוצאה הכוללת של האירוע.

ואיך כל זה הופך להיות אפילו עוד יותר מיוחד?

היכולת להוסיף מדבקה שקופה על גביהם, הופכת את מחזיקי מפתחות לאירועים למזכרות מיוחדות יותר- על גביי המדבקה תוכלו לרשום כל ברכה הקדשה ואת שמותיכם וכמובן את תאריך האירוע

הזמנת מחזיקי מפתחות לאירועים

להזמנת מחזיק מפתחות לאירועים במחיר משתלם, לעוד מידע ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נגיעה באבן בטלפון 058-7016889.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: