מתנות ממותגות לעובדים


מתנות ממותגות לעובדים

פעמים רבות ומגוון גדול של עסקים מבקשים מאיתנו לייצר מתנות ממותגות לעובדים שיהיה בהן איזכור של לוגו החברה, סלוגן או שם החברה וזאת על מנת שיצויין על גבי המתנה ממי הוא קיבל אותה. למתנות ממותגות אלו יש ערך רב יותר מכיוון שהן נושאות את שם העסק או החברה שהעניקה אותן.

רבים העסקים הפונים אלינו בבקשה להכין להם מתנה ממותגת לעובדים – החל מעסקים פרטיים בכל הגדלים ומכל ענפיי הייצור והמסחר ועד רשויות מקומיות ומוסדות כמו בתי חולים, אולפנות, בתי ספר תיכוניים ויסודיים ועוד.

מגוון האפשריות הקיים של מתנות ממותגות לעובדים הוא כמעט בלתי מוגבל ואינסופי למעשה כל מתנה ניתן למתג החל מ: מחזיקי מפתחות, ספלים או כוסות שתיה חריפה, דיסק און קי, דפיי ממו, בקבוקי שתיה, מחברות, עטים, תיקי אלבד, מגוון של גאדג’טים ומתנות למשרד וניתן לייצר עד מתנות ממותגות לעובדים יצירתיות ומיוחדות כמו גרביים ואפילו קוביה הונגרית ממותגת. אין גבול לדימיון ולאפשרויות של מתנות סמליות לעובדים (או סימליות פחות) – שניתן למתג אותן.

אצלינו, בנגיעה באבן, במסגרת העובדה שאנו נותנים שירות למגוון רחב מאוד של עסקים רשויות וחברות המבקשים לרכוש אצלינו מתנות ממותגות לעובדים, אנו מציעים מגוון של מתנות מיציקות באבן, דמוי קרמיקה המיועדות למספר שימושים, לפי בחירתכם – החל מפמוטים לשבת המיועדים כמעמד להדלקת נרות ועד מגון מתנות שניתן לתלות על גביי הקיר כמו חמסות או רימונים שעליהן מגוון ברכות, ציטוטים מהמקורות ואף ברכת הבית וברכת העסק. כשהמשותף לכל המתנות הסמליות לעובדים הללו הוא שמוטבע עליהן לוגו או שם החברה בנוסף לברכה / הציטוט המוטבע על גביהן. כמו כן המתנות הללו עשויות בעבודת יד מה שמעניק להן מראה מיוחד ומרשים יותר.


למה חשוב ורצוי להעניק מתנות ממותגות לעובדים ? 

משמעות מיתוג המתנות היא פרסום מתמשך ויחסי ציבור למותג שלכם, כשאתם מקפידים להופיע “בכל מקום ובכל זמן” – המתנה הממותגת לעובדים לדוגמא אותו מחזיק מפתחות ממשיך לעשות את “עבודת הפרסום” עבורכם למשך זמן רב וארוך ומקפיץ לעיני כל את שם הלוגו והמותג שלכם. אם למשל ערכתם מסיבה לכל עובדי החברה ואתם ממתגים את הכוסות ומקשטים את האולם… הרי שעם תום מהסיבה, מסתיימת פעולת המיתוג אך לעומת זאת אם אתם מעניקים לספקים או ללקוחות שלכם מתנה ממותגת הרי שהיא ממשיכה לעשות את העבודה ולהפיץ את השם שלכם למשך זמן רב, כל עוד ישתמשו בה או ייחשפו אליה. וכאן נחדד את החשיבות של להעניק מתנה ממותגת לעובדים אבל לא רק להם אלא חשוב לא פחות להעניק מתנות אלה גם לספקים שלכם וגם ללקוחות שלכם להזכיר לכם שוב ושוב את קיומכם על מנת לשמר אותם כספקים מרוצים או לשמר אותם כלקוחות שבעי רצון שלכם. דוגמא נוספת- מגנט חמוד למקרר או מחזיק מפתחות אשר אליהם אנו נחשפים יום יום, יעשו עבורכם את “העבדוה” וימשיכו לחזק את שם המותג או החברה שלכם על ידי חשיפה יום יומית זו, שהשגתם בעצם הבחירה במתנה ממותגת לעובדים.


מתנות קטנות וזולות לעובדים

כאשר עסק מקיים אירוע חברה יש לכך עלויות רבות: השכרת מקום, הפקה שלמה הכוללת: קייטרינג, הופעה / הרצאה או תוכן אחר והסיבה שחברות או עסקים מחפשים מתנות זולות לעובדים היא פעמים רבות לא רק עניין של תקציב מוגבל המוקצב לחלק של המתנות מתוך כלל האירוע אלא שרכישת מתנות לעובדים בזול מאפשרת לרכוש מהן בכמויות גדולות וכך להפיץ את המתנה, המוצר השיווקי – פרסומי, לקהל רחב מאוד של עובדים ואולי אף להעניק אותן לאחר האירוע גם לספקים ולקוחות של החברה או העסק.

הצורך שיש לעסקים רבים ברכישת מתנות קטנות וזולות לעובדים נובע מסיבות נוספות למשל כאשר מדובר בחג שבו העובדים מקבלים מתנות גדולות ויקרות ערך כמו למשל מוצרי חשמל יקריי ערך או אפילו תווי קניה שי לחג ועדיין המעסיקים מעוניינים להוסיף מתנות אישיות לעובדים שיקפיצו את המתנה הגדולה ויעניקו ערך נוסף קטן, משהו עם נגיעה אישית יותר. במצבים האלה הרבה פעמים עסקים או חברות שמעניקים מידי חג שוברים לחג או קופונים בסכומים גדולים, מצרפים אליהם מתנות לעובדים בזול כמו המתנות שאנחנו מייצרים בנגיעה באבן. מכיון שעסקים אלה כבר משקיעים את החלק העיקרי של ההוצאה למתנת החג לעובדים ברכישת שוברי הקניה, הצורך שלהם הוא ברור – להוסיף מתנות קטנות וזולות לעובדים שלהם בנוסף למתנה העיקרית לחג שבה הם השקיעו את עיקר התקציב.


מתנות אישיות לעובדים

קיימות סיטואציות או מועדים מסוימים נוספים שבהם מעסיקים דווקא לא מעניקים מתנות גדולות אלא מחפשים לתת צ’ופר קטן ואז הם מבררים אצלינו על רכישת  מתנות אישיות לעובדים בזול לדוגמא:

  • ימי כיף / ימי גיבוש לעובדי החברה – חברות רבות נוהגות לצאת עם העובדים שלהם לימי כייף או ימי גיבוש צוותיים. בימים אלה נהוג למלא את הבוקר או הערב בתוכן מיוחד מעניין בין אם מדובר בפעילות בטבע, בפעילות אקסטריס כזו שתאתגר את העובדים במחשבה ותחזק ביניהם את החיבור האישי ותפתח עבודת צוות ביניהם. בימים כאלה נהוג ומקובל להעניק בסופו של היום או במהלכו מתנות לעובדים ליום גיבוש על ידי המעסיקים שלהם.  
    יש מעסיקים או חברות המעדיפים להשקיע בימיי כייף מסוג אחר למשל: פינוק בספא מרגיע הכולל בריכה ואולי גם עיסוי, או פעילות מעניינת כמו הרצאה, פעילות משעשעת כמו סטנדאפ או אפילו פעילות תרבותית כמו הופעה וכד. גם כאן נהוג לחלק מתנות לעובדים לימי כיף כדי להשאיר מזכרת חביבה מהיום המיוחד.
    אנו מקבלים פניות רבות ממנהלות רכש או מנהלות רווחה שלרוב הן אלו האחראיות בחברה על הקמת יום הפעילות כולו לעובדים, המבקשות מאיתנו רעיונות מיוחדים למתנות לעובדים ליום גיבוש וליום כיף שיוכלו להעניק לעובדי החברה בסוף הערב שציינו עם כלל העובדים.
  • השקה או ערב חשיפה למוצר חדש – סיטואציה נוספת שבה מחפשים לרכוש מתנות זולות לעובדים היא בערב השקה של מוצר או “ליין” חדש. לא פעם חברות רבות מקיימים ערב מיוחד עבור השקה של ליין מוצרים חדש או פיתוח חדשני המתקיים בחברה ושאותו רוצים לחגוג ולציין בערב שכולו מוקדם לטובת הנושא. גם בערבים כאלה מחפשים לרכוש מתנות לעובדים בזול ולהעניק אותם לעובדים. יש המקדימים לחלק את אותן מתנות לעובדים בזול בתחילת הערב בכניסה לאירוע ויש הפקות שמארגנים כך שהמתנות יחולקו דווקא בתום הערב כמזכרת, כל אחד לפי העדפתו ולפי בחירתו.
    מגוון המוצרים שאנחנו,  בנגיעה באבן, מייצרים ומשווקים מתאימים בדיוק למטרה הזאת מכמה סיבות: גם ניתן למתג ולייחד את המתנות עם שם החברה או העסק שלכם וגם ניתן לבחור מתנות בעלות של החל מ 4.00 שקלים ליחידה, אנו מתורגלים בייצור כמויות גדולות של מאות ואף אלפיי יחידות, הכל לפי בקשה וצורך שלכם.


מתנות לעובדים לחגים

אחת הנישות בהם פעמים רבות עסקים וחברות מחפשים מזכרות ומתנות אישיות וקטנות לעובדים היא בחגים שונים. כל חג עם הייחוד האופי שלו:
מתנות קטנות לעובדים לפסח – חג פסח הוא חג שעסקים נוהגים להעניק בו מתנות גדולות ומרשימות לעובדים ויחד עם זאת פעמים רבות הם מחפשים לצרף למתנה העיקרית הגדולה גם שי קטן וצנוע ופונים אלינו לברר אילו מתנות קטנות לעובדים לפסח חביבות ניתן לצרף לשי הגדול כי ככה אנחנו בני האדם תמיד אוהבים את אותו שי חמוד המעניק לנו תחושה של יחס יותר אישי ומיוחד.

חג נוסף מבין החגים ה”חשובים” שפונים אלינו הוא בחיפוש אחר מתנות קטנות לראש השנה לעובדים כאן דווקא אנו יכולים להציע מוצר שרץ חזק מאוד והוא הרימון העשוי מיציקות באבן דמוי קרמיקה ועל גביו חריטת ברכות או ציטוטים. ייחודן של מתנות אלה הוא לא רק בכך שהן נשארות לשנים רבות אלא גם בעלות שלהן- החל מ 5.00 ש”ח ליחידת מתנה. וכך יכולים בקלות עסקים רבים לבחור מבלי מחשבה רבה מידי ובלי “לשבור את הכיס” להוסיף מתנות קטנות לראש השנה לעובדים לאותה מתנה גדולה נוספת שבחרו להעניק להם.


מתנות ליום האישה לעובדות:

יום האישה הוא יום שנהוג במקומות רבים להעניק לו חשיבות וערך – ובצדק! זכויות הנשים וקידום מעמד האישה הפך לא מכבר לערך עליון חשוב המגובה אף בחקיקה והתייחסות מצד חברות פרטיות, גופים מוסדיים ועסקים רבים. כחלק מהעניין נוהגים ביום הזה לייצר מפגש נשים חוויתי או לחליפין מפגש נשים עם ערך כגון סדנא או הרצאה מקדמת ומלמדת עבור נשות החברה. יחד עם המפגש המיוחד המפנק והמלמד, אנו מקבלים פניות רבות לרכישת מתנות ליום האישה לעובדות – משהו צנוע וחביב שיהיה להן מזכרת מהיום המיוחד. כאן אנו מציעים מגוון רחב של מזכרות צנועות ולא רק את החמסות או הפמוטים לשבת שלנו מתאימים כאן אלא גם מתנות ליום האישה לעובדות כגון מראה אישית קטנה לתיק או לכיס, ספריי תהילים קטנים ואישיים בצבע כסף או זהב בשקית אורגנזה, אבן אנרגיה כמו אבן אהבה, אבן בריאות, אבן שפע (אבנים שהן מעין אבני חן וקריסטלים בשקית אורגנזה עם ברכה), רימון שכתבו עליו ציטוט מתוך אשת חיל כמו “רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה” ועוד.. 

מוצרים נוספים אהובים שנוהגים לקחת עבור מתנות ליום האישה לעובדות הם פמוטים בודדים בצורת פרח בשלל צבעים שניתן להניח על השולחן בכל עת ולקשט אותו וגם יציקות מאבן בצורת לב עם ברכות מגוונות עם חוט וחרוז שניתן לתלות על הקיר ואפילו מחזיק מפתחות תפילת הדרך או מחזיקי מפתחות אחרים… כמובן שאת מגוון הרחב של המתנות ליום האישה לעובדות – ניתן לראות בקטלוג המלא שלנו המכיל מגוון של מאות מזכרות שונות במגוון מחירים וצורות. 

הנכם מוזמנים להיכנס לאתר, לצפות בשלל המזכרות וליצור איתנו קשר טלפוני ליעוץ והסבר, אנחנו כאן לכל שאלה.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: