מתנות מקוריות לשבת חתן

מתנות מקוריות לשבת חתן

מסורת שבת חתן מעניקה הזדמנות ייחודית ומרגשת לקירוב לבבות, לאירוח והיכרות עם ה”תוספת” החדשה למשפחה. מפגש שלאחריו הופכים שני הצדדים למשפחה המורחבת של בני הזוג הנישאים. לשם כך נהוג לערוך בשבת חתן סעודות משפחתיות מושקעות עם קידוש מרגש. כמו כן נהוג להעניק מתנות לשבת חתן המהוות מזכרות ייחודיות ובעלות ערך מוסף מאירוע חשוב זה. אנחנו ב “נגיעה באבן” מציעים מבחר איכותי וייחודי של מזכרות לשבת חתן עם הקדשה אישית וערך מוסף.

מתנה קטנה וחשובה

המשפחה המתארחת בשבת חתן עושה מאמץ מהותי בכדי להגיע לאירוע הנוסף לחתונה, למשל בהתארגנות לקראת נסיעה ארוכה ברכב או תחבורה ציבורית. לכן מקובל להעניק למשפחה המתארחת מתנות אישיות קטנות שמבטאות הכרת תודה על המאמץ ומעניקות לאורחים הרגשה טובה ותחושה שהשקיעו בהם. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של מתנות לשבת חתן מבחינת מקוריותן ומבחינת הערך המוסף שלהן.

מתנות מקוריות בעלת ערך מוסף

עמנו תזכו להעניק מתנות מקוריות לשבת חתן העשויות בעבודת יד מחומרים טבעיים, דמוי קרמיקה. למתנות אלו יש זיקה למסורת, לטקס החופה ולאירוע שבת חתן:

פמוטים לשבת- בכדי להפוך את הקידוש בשבת ייחודית זו לעוד יותר מרגש ובעל משמעות, אפשר להעניק לאורחים פמוטים מעוצבים מאבן בעבודת יד, אותם ניתן להדליק ביחד וכך להפוך את קבלת השבת לחגיגית ומרגשת במיוחד. הפמוטים מוצעים על ידנו בגוונים ועיצובים שונים כמו פמוט רימון, ענן ופרח, אליהם ניתן להוסיף ברכה או הקדשה אישית.

ברכת הדרך- עם צאת השבת ובמועד הפרידה מהאורחים, לצד ברכת נסיעה טובה ניתן לתת לכל אחד מהם מחזיק מפתחות עם ברכת הדרך מעוצב וייחודי, ובכך לתת ערך מוסף לסיום האירוע והמשך קשרי המשפחה.

מגוון מתנות נוספות- ברשותנו מגוון מתנות מקוריות ובעלות ערך מוסף עבור שבת חתן, לרבות רימונים עם ברכה והקדשה אישית, ספרוני תהילים, מגן דוד, חמסות ועוד.

הזמנת מתנות לשבת חתן

להזמנת מזכרות מקוריות לשבת חתן, לעוד אפשרויות וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נגיעה באבן בטלפון 058-7016889.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: