מתנות לאירועים עסקיים

מתנות לאירועים עסקיים

מבקשים מתנה לאירוע עסקי שתהיה גם מיוחדת, גם איכותית, גם שימושית עם ערך מוסף, וגם זולה? לנו בחברת נגיעה באבן יש מענה שלם עבור צרכים אלו עם מגוון עשיר ואיכותי של מתנות לאירועים עסקיים, המיוצרות בעבודת יד קפדנית עם חומרי גלם טבעיים איכותיים. 

מדובר במבחר עשיר של מתנות מיוחדות עם הקדשה אישית ובעלות ערך מוסף, כמו פמוטים לשבת, חמסות, לבבות ורימונים, מחזיקי מפתחות עם תפילת הדרך, שעונים מעוצבים, ספרוני תהילים ועוד. ואם לא די בכך אנו מציעים עבור מתנות אלו מחירים זולים ומשתלמים במיוחד לצד אספקה מהירה של מספר ימים בודדים.

מתנות למגוון צרכים עסקיים

המתנות שלנו מתאימות לסוגים שונים של אירועים עסקיים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

ירידים, כנסים ותערוכות- מתנה קטנה וייחודית של חברתנו תתאים גם כשי קטן ואטרקטיבי לבאי התערוכה, הכנס או היריד הבא שאותו אתם מתכננים לקיים.

מתנות לאירועי חברה- אם אתם מארגנים יום כיף או גיבוש לעובדי החברה ורוצים להעניק להם מתנה ייחודית ומדליקה, הפריטים שיש לנו להציע יכולים להתאים בדיוק לצורך זה.

מתנות לחג- יש לנו מגוון מתנות קטנות בעלות זיקה למסורת וליהדות כמתנה לחגים, שיכולות לעמוד בפני עצמן או כתוספת לשי יותר גדול, מתנה של ממש או אפילו כתוספת לתלושי החג. המתנות יכולות למשל להיות רימונים, פמוטים לשבת, ספרון תהילים או חמסות.

מתנות אישיות- לעובד מצטיין, בוס או עובד ותיק שעוזבים, לעובדת שילדה, ליום הולדת של עובד וכו’, תוכלו להעניק מתנה אישית קטנה עם הקדשה.

עוד מגוון אירועים שונים- המתנות שלנו מתאימות לעוד מגוון אירועים עסקיים נוספים, בין אם השקה, הרמת כוסית, מסיבת עובדים וכדומה.

הזמנת מתנות לאירועים עסקיים

להזמנת מתנות לאירועים עסקיים, לאפשרויות נוספות וליעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נגיעה באבן בטלפון 058-7016889.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: