מזכרות לחתונה בזול

מזכרות לחתונה בזול

אין ספק שהפקת חתונה הינה עסק מורכב וגם יקר, עם הרבה פרטים שיש להזמין ולסדר, החל באולם, דרך בחירת התקליטן, הקייטרינג ועד בחירת סלון הכלות… אחת התחנות החשובות בארגון חתונה היא הזמנת מתנות לאורחים בחתונה כאות הוקרה להשתתפותם וכמזכרת חביבה. יחד עם זאת, עקב עלויות גבוהות של האירוע רבים מבקשים למצוא מתנות זולות לאורחים בחתונה. אצלנו, בחברת “נגיעה באבן” תוכלו להזמין מתנות קטנות לחתונה, שהן לא רק זולות אלא גם מיוחדות ואיכותיות.

הרעיון שמאחורי מתנות לחתונה

יש מספר סיבות עיקריות שבגינן אנו מעניקים מתנות לאורחי החתונה:

הכרת תודה- מתנות לאורחים בחתונה מהוות דרך מעולה להביע את ההערכה שלנו על כך שטרחו והגיעו לאירוע חשוב זה וכמובן על המתנה (הצ’ק) הנדיב שהביאו עימם.

לפנק את האורחים- את אורחי החתונה נרצה לפנק עד כמה שניתן באוכל טוב, שתייה ומוזיקה משובחת וגם באמצעות מתנות קטנות ומרגשות.

להפתיע אותם- כל אחד רוצה שאירוע החתונה שלו יהיה אחר, שונה מהרגיל ועם כמה שיותר הפתעות מיוחדות. מטרה זו מושגת גם באמצעות מתנה מקורית, מפתיעה ומרגשת לכל אורח.

חשיבות- על ידי מתן מתנה אישית לכל אורח אנו מכבדים אותו ומעידים על חשיבות השתתפותו בחתונה שלנו.

ערך מוסף- מתנות לאורחי החתונה שהן מיוחדות ומושקעות, בעלות זיקה למסורת ולטקס, יכולות בהחלט להעניק עוד ערך מוסף לאירוע חשוב זה.

מזכרת- מתנות לאורחי החתונה גם מעניקות מזכרת ייחודית ובלתי נשכחת מהאירוע. המתנה תשמש את מקבליה ותזכיר להם את המאורע לעוד שנים רבות.

כל האיכויות אצלנו

בחירה במתנות של חברתנו לחתונה שלכם תעניק את כל האיכויות שאתם מבקשים משי קטן זה. מדובר בפריטים איכותיים, מושקעים ומעוצבים המיוצרים על ידנו בעבודת יד מוקפדת, מחומרים טבעיים כמו אבן דמוית קרמיקה. כמו כן רבים מפריטים אלו באים מהמסורת שלנו וקשורים ליהדות ולטקס חופה וקידושין כדוגמת חמסות עם הכיתוב “אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני… ” בנוסף לאלו יש ברשותנו גם פמוטים, ספרוני תהילים, רימונים, מחזיקי מפתחות ברכת הדרך ועוד. כמו כן ניתן להזמין מתנות אלו עם הקדשה אישית, כמו שם בעלי השמחה, תאריך, ברכה ועוד. ולבסוף, אנו מציעים עבור מתנות אלו מחירים משתלמים וזולים, כך שתזכו במזכרות לחתונה בזול מבלי להתפשר על ייחודן ואיכותן.

הזמנת מתנות זולות לאורחים בחתונה

להזמנת מזכרות לחתונה בזול, לעוד אפשרויות ולקבלת ייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נגיעה באבן בטלפון 058-7016889. אנחנו כאן לכל שאלה.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: