מזכרות לבר מצווה

מתנות לאורחי בר מצווה

בר המצווה היא אחת התחנות החשובות בחייו של נער יהודי, בארץ או בגולה. גיל 13 ביהדות הינו תחנת המעבר החשובה בין הילדות לבגרות והשלב מלווה בטקסים הראויים, אם בבית הכנסת ואם באירוע הגדול באולם/ גן אירועים.  
לאירועים המשפחתיים הגדולים מוזמנים בני משפחה וחברים קרובים. לטקס משמעות גדולה, המסמלת מעבר של שלב בחיים. כמו כן לכבוד התאריך החשוב מקובל לערוך חגיגה מושקעת עם ארוחה גדולה ואטרקציות מהנות לחתן בר המצווה, לחבריו ולבני המשפחה הצעירים.

בנוסף, מקובל להודות לבאי האירוע על השתתפותם באמצעות שי קטן וסמלי. חברת “נגיעה באבן” מציעה לכם מבחר איכותי וייחודי של מתנות בר מצווה לאורחים שהינן יפות, שימושיות בעלות ערך מוסף ולא מהוות נטל כלכלי משמעותי על האירוע.

מנהג הענקת מתנות לאורחים

מנהג מתן שי לאורחים בבר מצווה מקובל בקרב קהילות רבות בישראל בשל שתי סיבות עיקריות:

  • הבעת תודה- מתנות קטנות בבר ממצווה מהוות אמצעי לומר לאורחים תודה על שטרחו ובאו לאירוע חשוב זה, להשתתף בשמחת המשפחה ועל המתנה שהביאו.
  • שימור הזיכרון החיובי- מתנות לאורחי בר מצווה נועדו בכדי שהאירוע המושקע שלכם לא יהיה בן חלוף וייחקק בזיכרון המוזמנים, נהוג לתת מזכרות לאורחים בבת מצווה או בבר מצווה.

מתנות קטנות ומיוחדות עם ערך מוסף

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממבחר עשיר, מקורי וייחודי של מתנות לאורחים בבר מצווה, שהינן קטנות, אישיות, מיוחדות, איכותיות ובעלות ערך מוסף:

  • מתנות איכותיות- את המתנות אנו מייצרים בעבודת יד מחומרי גלם משובחים, שאף מתנה מפס ייצור תעשייתי לא יכולה לספק.
  • מתנות מיוחדות- כל פריט שאנו מייצרים הינו מיוחד במינו, מופק בכמויות קטנות ולא ניתן למצאו במקומות אחרים.
  • מתנות קטנות- אנו מייצרים מתנות קטנות במחירים זולים, המאפשרים להעניק לכל אורח שי ייחודי ואיכותי במחיר שווה לכל נפש.
  • מתנות אישיות- רבים מהפריטים שלנו ניתן לקבל בהזמנות מיוחדות בהתאמה אישית. כמו כן הפריטים מוצעים עם חריטה או הקדשה אישית שיכולה להיות ברכה, תאריך האירוע, שם בעל השמחה וכו’.
  • מתנות עם ערך מוסף- לכל המתנות שלנו יש ערך מוסף עם זיקה למסורת ולחגיגת בר המצווה. כך למשל תוכלו להזמין מאתנו חמסות מעוצבות, לבבות עם הקדשה, פמוטי שבת, מחזיקי מפתחות עם ברכת הדרך, ספרוני תהילים ועוד.


מתנות לבר מצווה לאורחים, או לאירועים אחרים ניתן להשיג אצלנו, בחברת “נגיעה באבן” התקשרו אלינו, ליעוץ מקצועי בנושא, בטלפון 058-7016889.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: