מזכרות לברית

מזכרות לברית

מזל טוב! תינוק חדש הצטרף למשפחה. אנו בטוחים שאתם נרגשים ומאושרים ולפני הכל נאחל לכם ולתינוק הסתגלות נעימה למצב החדש ונאחל שתחוו הרבה רגעיי אושר משותפים.

אז אחריי שלב האיחולים נעבור לתכלס! שהרי אחת המטלות הראשונות שעל ההורים לעשות היא לארגן את אירוע הברית תוך מספר קצר מאוד של ימים. 

כאן הלקוחות שלנו בדרך כלל מתחלקים לשניים:

אילו שמתארגנים לאירוע מבעוד מועד (עוד הרבה לפני הלידה) כאשר בין יתר הדברים שהם דואגים לסדר כבר לפני הלידה זו רכישה של מזכרות לברית שהם מעוניינים להעניק לאורחים שלהם.

ויש את הלקוחות שממתינים רק עד לאחר הלידה ורק אז הם יוצרים עמנו קשר ובוחרים בהתייעצות משותפת מתנות לאורחים בברית שהם צפויים לחגוג בימים הקרובים. לקוחות אלה מודעים לכך שפרק הזמן לחוץ ושקבלת מתנות לאורחים שהם הזמינו תתרחש ממש ברגע האחרון אבל הם בוחרים לנהוג על פי מה שמקובל בקרב בני משפחתם והתרבות שבה הם גדלו ובוחרים להמתין ללידת הילד בבריאות ובשלום ורק אז להתחיל בהכנות.

כאן נאמר לכם, שלא משנה לאיזה מבין הלקוחות אתם נמנים, כאשר מבצעים מאתנו הזמנות של מזכרות לברית אנחנו מודעים היטב ללוח הזמנים הצפוף ובכ- 100% מהמקרים אנחנו מצליחים לייצר ולשלוח במהירות שיא את המתנות אליכם כך שיגיעו בזמן לפנק את האורחים שלכם.

לכם, הלקוחות, נמליץ על פתרון ביניים ש”עובד” לנו מצוין: במידה ואתם מעוניינים ברכישת מזכרות לברית לאורחים שלכם, רצוי שכבר לפני הלידה תשוחחו על כך (שני בני הזוג) ביניכם וצרו עמנו קשר לקבל פרטים ראשוניים ומידע כללי. תוכלי לגבש בשלב זה כיוון ראשוני למזכרת המועדפת עליכם, עדיין מבלי לבצע את הרכישה בפועל. (את ההזמנה עצמה תוכלו לבצע לאחר הלידה). במצב כזה, כשתיצרו קשר לאחר הלידה לבצע את ההזמנה, לאחר שכבר הכרנו ואתם רשומים כלקוחות בעליי סדר עדיפות עליון נבצע לכם את ההזמנה במהירות הבזק (בגלל הזמן הקצר העומד לרשותנו).

דבר אחד נוסף שנציין הוא שאירוע ברית הוא בד”כ אירוע שההפקה שלו פשוטה יותר במובן הזה שאין את התוספות הרבות שנהוגות באירועים כמו חתונה, בר מצווה או בת מצווה שבהם יהיו תוספות מרשימות כגון אטרקציה מיוחדת, להקה, בלונים, זיקוקים ועוד ועוד. דווקא מהסיבה הזו חשוב אולי אף יותר להעניק מתנות לאורחים בברית כדי לשדרג מעט את האירוע ולהשאיר לאורחים פינוק או מזכרת נעימה מהחגיגה שלכם.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: