זוג ברווזי מנדרין מתנות לאורחים בחתונה

גודל הברווז: 6 *3.5 ס”מ. מגולף בעץ איכותי.
הברווזים ארוזים בשקית אורגנזה בגודל 9*12 ס”מ.
כולל נייר קלף ובו ברכה לזוגיות ומשפחה מאושרת + הקדשה אישית מהאירוע שלכם.

הברכה על הקלף היא: ברווזי מנדרין – ברכה לזוגיות משפחתיות ואושר: ברווזי מנדרין נאמנים לבן זוג אחד כל חייהם ועימו מקימים משפחה אותה הם מגדלים יחד בשיתוף והרמוניה. נהוג לחלק ברווזי מנדרין כברכה לזוגיות טובה ומשפחה השוררת בה אהבה אחווה שלום ורעות.
מחיר:
50 יח’ :  6.20 ש”ח     
100 יח’: 5.40 ש”ח
200 יח’: 5.20 ש”ח 
(לכמות קטנה מ- 50 יח’ צרו קשר טלפוני להצעת מחיר)

משלוח: משלוחים לכל הארץ
מוזמנים ליצור קשר לפרטים והסבר טלפוני

מק"ט : 58 מחיר: ₪5.40

ברווז מנדרין הוא לא סתם עוד ברווז רגיל בטבע, עם השנים הוא קיבל משמעות עמוקה הרבה מעבר ליופיו וצבעוניותו: רבים נוהגים לקנות ברווזי מנדרין לזוגיות שכן הם מסמלים חיי זוגיות ארוכים מאושרים ונאמנים. כל זאת משום שבטבע ברווז מנדרין נאמן לבן זוג אחד למשך כל חייו. זוג ברווזי מנדרין יחד מקימים משפחה ומגדלים אותה ונאמנים זה לזה לכל חייהם וכך יצא שאנשים רבים אוהבים ונוהגים להעניק זוג ברווזי מנדרין לזוגיות כמתנות לאורחים בחתונה על מנת לברך גם את האורחים שלהם בזוגיות חזקה בריאה ומאושרת . לעיתים מעניקים זוג ברווזי מנדרין לזוגיות גם לאנשים שאינם נמצאים כעת בזוגיות ורוצים לברך אותם שימשכו אל חייהם זוגיות טובה איכותית ומאושרת.

במידה בחרתם גם אתם לרכוש ברווזי מנדרין לזוגיות כמזכרות לאירועים דעו שהם מגיעים עטופים יחד בשקית עם קלף ובו הקדשה ובה ברכה המתארת מה שהם מסמלים וגם הקדשה קצרה אישית עם שמותכם ותאריך האירוע.

 


סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

לפרטים נוספים על

זוג ברווזי מנדרין מתנות לאורחים בחתונה

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: