מזכרות לבת מצווה

מזכרות לאורחים בבת מצווה

כאשר אנו חוגגים אירוע בת מצווה, בדומה לחגיגת אירוע לבר המצווה אנו למעשה מציינים את התבגרותם של הילדים והפיכתם מילדים לבוגרים. בדומה לתרבויות רבות, גם אצלנו היהודים נהוג לקיים טקס וחגיגה גדולה במועד זה. ועדיין, יש הבדל לא קטן בין שני האירועים. אירוע בר המצווה מאופיין יותר בטקסים היהודיים (במשפחות מסורתיות, דתיות וגם במשפחות חילוניות) טקסים כמו עליה לתורה, שבת חתן וכאן דומיננטיים יותר בתכנון והפקת האירוע הורי הילד החוגג בר מצווה ואילו מעורבותו של הילד החוגג בד”כ נמוכה יותר. 

לעומתו, באירוע בת מצווה הדגש פחות על טקסים דתיים ומשום כך החשיבות שלו כאירוע משפחתי -חברתי גדולה יותר. ואם המעורבות של ילד בר המצווה בתכנון ובארגון האירוע נמוכה, הרי שבאירוע בת מצווה ברוב המקרים הילדה החוגגת הינה שותפה מלאה “להפקה” ודורשת להיות מעורבת מאוד. הרצון והשאיפה של הנערה ושל הוריה להפקת אירוע ייחודי ויוצא דופן הביאו לשוני בנראות ובתוכן של בת המצווה לעומת בר המצווה.

אחת התחנות או השלבים החשובים בקיום האירוע הינו הענקת מזכרות לאורחים בבת מצווה. זוהי דרך נהדרת ומקורית להודות למשפחות ולחברים שטרחו והגיעו לחגוג עמכם. הענקת שי לאורחים לבת המצווה, עם חריטה תואמת של התאריך וציון שם האירוע, יכולה לסייע לשמירת הזיכרון של האירוע המיוחד שחגגתם עימם. אנו בחברת “נגיעה באבן” מייצרים מתנות קטנות, מפתיעות ומיוחדות במחירים הוגנים שלא מכבידים על נטל ההוצאות באירוע. מגוון האפשרויות רחב וניתן להתאים מזכרות שמתאימות לאורחים מבוגרים או צעירים, נשים או גברים כדוגמת המתנות לאורחים הבאות:

  • פמוטים זולים לשבת עם חריטה במגוון צורות וגדלים
  • ספרי תהילים קטנים באריזות מקוריות וחגיגיות
  • עשרות סוגים של חמסות, שעליהן ניתן לכתוב כל אשר תחפצו
  • תפילת הדרך על מגוון מוצרים ( חמסה, דסקית, מחזיק מפתחות ועוד )
  • מחזיקי מפתחות לאירועים בצורות רבות ( מגן דוד, חמסות וכו’ )
  • מראת איפור לבנות צעירות בשלל צבעים ודגמים
  • אבני אנרגיה צבעוניות שמסמלות, אהבה, בריאות, שפע ועוד

למעשה, קניית מזכרות לבת מצווה, לאורחים, היא דבר נהוג היום כמעט בכל “בת מיצווש”. ניתן לרכוש מזכרות במחירים שווים לכל כיס ( מחירים של 4-7 ₪ לפריט ) ולכתוב עליהן את שם כלת השמחה, את התאריך ועוד מלל המבטא תודות והוקרה להגעתם של האורחים לאירוע.

אנחנו, בחברת “נגיעה באבן” מנוסים מאוד ושמחים לסייע, לכם המשפחות, בבחירת המתנה. אנא פנו אלינו לשיחת התייעצות בטלפון  058-7016889.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: