כמה זמן לפני האירוע רצוי להזמין מזכרות לאירועים ?

לשאלה הזו אין תשובה אחת כי למעשה התשובה היא שהמועד הרצוי להזמנת מזכרות לאירועים אינו אחיד והוא תלוי בכמה פרמטרים ובעיקר באדם שמארגן את האירוע וגם באופי וסוג האירוע. אז נסביר ונפרט קצת למה הכוונה: יש אנשים ספונטאניים זורמים וככה הם נהנים לעשות כל דבר בחיים, גם לארגן ולהפיק אירועים. הם בדרך כלל אלו שמתקשרים אלינו חודש חודשיים לפני תאריך האירוע להזמין את המתנות לאורחים (ולפעמים גם שבוע שבועיים לפני האירוע….) מבחינתם יש זמן ואין לחץ.. החיים שלהם תותים. 

לעומתם, יש אנשים יותר מאורגנים ומתוכננים שאוהבים לסגור הכל מראש ומתקשרים להזמין שי לאורחים לבת מצווה…. לא תאמינו, לפעמים גם שנה מראש!! אז אין פה נכון ולא נכון יש פה התאמה שונה לכל אדם לפי אופיו ואני ממליצה לכם לזרום עם מה שנכון לכם באופן אישי. בנוסף לכך כמו שאמרנו קודם, זה תלוי גם באופי וסוג האירוע כי למשל באירוע כמו חתונה שהוא בד”כ אירוע גדול יותר ברור שכדאי לא להיות שאננים ולהתארגן טיפלה מראש בהשוואה ללקוחות שמתקשרים ומחפשים מתנות מקוריות לשבת חתן, מתנות לאורחים לבת מצווה או לקוחות שמחפשים מתנות לאורחים בהפרשת חלה שהם בדרך כלל אירועים קטנים יותר ומצומצמים מבחינת היקף הפקה התארגנות אליו וכמות האורחים. ולכן  בהתאמה ניתן לאירוע כזה להזמין את המזכרות לאורחים בתקופה יחסית קרובה כ: 3 עד 4 חודשים.  

ועכשיו ניתן עוד עיצה כללית שמתאימה בכל סוגי האירועים והמצבים: להיות ספונטאניים זה אחלה אבל באמת שרצוי לא לחכות ממש לרגע האחרון… זיכרו שמהר ככל שנוכל להכין לכן.. עדיין צריך לייצר את המוצר, לצבוע, להפיק מדבקות בבית דפוס, לארוז ולשלוח עד אליכם. אחרון חביב נציין את היתרון שנהנים ממנו אלו שמקדימים להזמין את המזכרות לאירועים: פשוט.. הם נהנים מחלוקה של ההוצאות הרבות שיש לפני האירוע על פני תקופה ארוכה יותר ונמנעים ממצב שבו כל ההוצאות “נופלות” עליכם בתקופה קצרה של חודש חודשיים שאז אולי קשה יותר לעמוד בהם. 

כאשר מחלקים את ההוצאות לאירוע ו”מטפטפים” אותם על פני תקופה של כמה חודשים קל יותר לספוג אותן ולהמשיך להתנהל בצורה רגועה מבחינה כלכלית. אז מקווים שלא בילבלנו אתכם עם כל היתרונות בעד ונגד, כמו תמיד נמליץ לכם בשורה התחתונה לעשות מה שנכון וטוב עבורכם ואנחנו כאן ננסה לעזור ככל יכולתינו.

סגירת תפריט
WhatsApp
ברוכים הבאים לאתר שלנו🙂
לכל שאלה מוזמנים לשלוח הודעה ונחזור בהקדם

ליצירת קשר התקשרו:

או השאירו פרטים: